Mēs mīlam mākslu un organizējam gleznu izstādes mūsdienu māksliniekiem. 

Informāciju par izstādi, kas notiek tagad, jūs atradīsiet šajā lapā.

Svetlana Čaikovska 

 "Ziedi un sajūtas"

Svetlana Čaikovska piedzima 1974. gadā nelielā pilsētā Novosibirskas apgabalā. Pusaudža gados viņa ar ģimeni pārcēlās uz dzīvi Latvijā, Rīgā. 

Savu spožo karjeru glezniecībā Svetlana sāka 39 gadu vecumā. Neatvairāma vēlme gleznot pieaugušā vecumā nebija kaprīze, bet gan spēcīgas garīgas izpratnes un personības atjaunošanās rezultāts. Māksliniece izvēlējās sarežģītu paņēmienu - viņa glezno ar eļļas krāsām, strādā ar paletes nazi, nevis ar otu. Viņas darbs ir labākais pierādījums tam, ka vecums panākumu gūšanai nav svarīgs. Privātpersonas no Latvijas, Krievijas, ASV un Spānijas ir iegādājušās desmitiem Svetlanas Čaikovskas gleznu.

Par savu iedvesmas vietu Svetlana uzskata savu dzīvesvietu - Latviju. Daba un saskarsme ar to piepilda viņas apziņu un dvēseli ar radošām idejām, kas savu izpausmi košos otas triepienos rod gleznās.

Svetlanas Čaikovskas daiļradi raksturo 4 atslēgvārdiziedi, klusā daba, tradīcijas, unikalitāte.

Savos darbos māksliniece apelē pie vēlīnā impresionisma “optiskās greznības” un jūgendstila izsmalcinātā “ziedu kulta”, cenšoties izveidot savu krāsu meditācijas telpu.

Viņas gleznas ir neticami sievišķīgas, izsmalcinātas un gandrīz erotiskas. Ziedi Svetlanas gleznās staro, elpo, runā - tie dzīvo savu īpašo dzīvi. Vai tā būtu saulespuķe ar neraksturīgu safīra viducipuscaurspīdīgu rožu klēpis vai izsmalcināti koši īrisi - no šiem ziediem nav iespējams novērst skatienuMāksliniece ved mūs pa savu burvju mākslas lauku, liekot mums ar to saplūst.

Galerija

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.